Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Strona główna / Aktualności / Sport / V Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów 8-10 września 2017

V Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów 8-10 września 2017

Wtorek, 04 07 2017, 22:27

Szanowne Koleżanki, Koledzy adwokaci oraz aplikanci adwokaccy,


Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie wraz z Komandorem Mistrzostw adw. Januszem Łomżą oraz Komisją Kultury, Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej pod przewodnictwem adw. Stanisława Estreicha i Lubelskim Towarzystwem Wędkarskim „Pro Natura” mają zaszczyt zaprosić Państwa oraz sympatyków wędkarstwa do udziału w „V Wędkarskich Mistrzostwach Adwokatów”.

Tegoroczne Mistrzostwa odbędą się w dniach 8-10 września 2017r. nad Jeziorem Zbiczno, na  Pojezierzu Brodnickim. Jest to najgłębsze jezioro Pojezierza Brodnickiego i bez wątpienia jedno z najpiękniejszych. Prawie w całości otaczają je bujne lasy. Wśród ryb dominują tutaj szczupak, okoń, sielawa, płoć i leszcz.
Podczas Mistrzostw uczestnicy zakwaterowani będą w Ośrodku Wczasowym „Rytebłota Resort & Spa”. Jest to urokliwe miejsce, położone z dala od zgiełku miast i dróg. Niesamowity klimat okolicy służy doskonałemu wypoczynkowi oraz spacerom specjalnie wyznaczonymi trasami.

Ośrodek położony jest na terenie Pojezierza Brodnickiego na północ od głównego miasta regionu - Brodnicy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Tereny te znajdują się na styku regionów kulturowych: Pomorza, Mazur oraz Mazowsza. Ta lokalizacja sprawia, iż region ten jest nie tylko zróżnicowany krajobrazowo, lecz także kulturowo.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.ryteblota.pl

Nad Mistrzostwami honorowy patronat, podobnie jak w latach ubiegłych, objął Prezes NRA adwokat Jacek Trela. Natomiast patronat medialny nad Zawodami objęły miesięczniki „Wędkarstwo Moje Hobby” oraz „Wędkarski Świat”. Swoją obecność zapowiedzieli również przedstawiciele wiodących firm wędkarskich oraz znani eksperci wędkarscy, którzy będą służyć swą radą i pomocą na miejscu odbywania się Zawodów.

Wszelkich niezbędnych informacji udziela Komandor Mistrzostw - adw. Janusz Łomża pod numerem telefonu komórkowego 695-741-704 oraz adresem mailowym sekretariat@jlomza.pl. Udział w Zawodach należy zgłaszać na formularzu zamieszczonym poniżej, do dnia 23 sierpnia 2017 r. za pośrednictwem faxu 81 528-25-80 lub pocztą elektroniczną na adres sekretariat@jlomza.pl.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać wypełnioną kartę zakwaterowania (załączoną poniżej) oraz potwierdzenie opłaty.

Koszt uczestnictwa w Zawodach dla jednej osoby wynosi:  550 zł i pokrywa dwa noclegi w trzygwiazdkowym Ośrodku Rytebłota w pokoju 2-osobowym ze śniadaniami i obiadem oraz udział w Bankiecie Komandorskim i kolacji grillowej, a także koszt 1-dniowej licencji i łódki wiosłowej oraz ubezpieczenia NW.
Natomiast koszt uczestnictwa dla osoby towarzyszącej, nie biorącej udziału w Zawodach wynosi 450 zł i również pokrywa dwa noclegi w Ośrodku w pokoju 2-osobowym ze śniadaniami i obiadem oraz udział w Bankiecie Komandorskim i kolacji grillowej, a także koszt ubezpieczenia NW.
Ewentualna dopłata do pokoju 1-osobowego wynosi: 50 zł.
Dopłata do trzydniowego zezwolenia wędkarskiego wynosi: 25 zł.

Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy:
Lubelskie Towarzystwo Wędkarskie „Pro Natura”
ul. Weteranów 24b, 20-044 Lublin
Numer rachunku bankowego: 06 2490 0005 0000 4530 8942 0879
Tytułem: „Opłata – V WMA”
 z podaniem imion i nazwisk osób, które wpłata obejmuje.

Ze względów organizacyjnych prosimy o dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.

UWAGA! Organizatorzy nie zapewniają sprzętu wędkarskiego, przynęt, echosond i innych akcesoriów. Nie zapewniają silników elektrycznych i akumulatorów. Istnieje możliwość korzystania z własnej łodzi z silnikiem elektrycznym.

Podczas imprezy w dniu 9 września 2017 r., tj. w sobotę odbędzie się szkolenie zawodowe. Biorący udział w szkoleniu będą mogli uzyskać punkty szkoleniowe. Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania faktury VAT.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Zawodach

Z wędkarskim pozdrowieniem za Komitet Organizacyjny

Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA
adw. Stanisław Estreich

Komandor Mistrzostw
adw. Janusz Łomża

Do pobrania:
1. Informacja o Mistrzostwach
2. Program Mistrzostw
3. Karta zgłoszeniowa
4. Karta zakwaterowania

Szukaj na stronie