Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Strona główna / Aktualności / Ogólne / Zabawa choinkowa dla dzieci

Zabawa choinkowa dla dzieci

Piątek, 05 01 2018, 09:29

Szanowne Koleżanki i Koledzy Adwokaci oraz Aplikanci Adwokaccy!

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie serdecznie zapraszam Państwa na zabawę choinkową dla naszych dzieci oraz wnuków, która odbędzie się w dniu 21 stycznia 2018 roku (w niedzielę) w godzinach od 11.00 do 14.00 w sali Domu Technika NOT przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 3.

Tradycyjnie grupa animatorów przygotowała dla dzieci zabawę pod tytułem „Tajemnicza dżungla”, podczas której dzieci poznają dzikie i niebezpieczne zwierzęta, dowiedzą się jakiego tajemniczego gościa skrywa dżungla, poznają egzotyczne pyszności, będą również wystawione na próbę przetrwania wśród groźnych zwierząt. Oczywiście, nie zabraknie też żartów, ciekawych zagadek, dobrego humoru i piosenek, a także ulubionego przez dzieci malowania twarzy.

Jak zwykle miło będą widziane odpowiednie przebrania dzieci. Zabawy zaplanowane są na ok. 2 godziny po czym Mikołaj rozda dzieciom prezenty, a dla opiekunów przewidziany jest poczęstunek.

Z uwagi na zmianę sytuacji finansowej Izby związanej ze zmniejszeniem składki adwokackiej Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie zmuszona jest wprowadzić opłatę od każdego dziecka w kwocie 10 złotych płatnych przy zapisie dzieci na zabawę choinkową na rachunek ORA w Lublinie w Spółdzielczym Banku Powiatowym w Piaskach, oddział Lublin: 49 8689 0007 7000 4528 2000 0010. Do przelewu proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz tytuł „Choinka 2018”. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w zabawie choinkowej proszę o potwierdzenie swojego przybycia z podaniem ilości dzieci oraz ich imion i nazwisk do dnia 16 stycznia 2018 roku z dopiskiem w tytule maila „Choinka 2018” na mój adres mailowy adw.maciej_choragiewicz@o2.pl.

adw. Maciej Chorągiewicz
Członek ORA w Lublinie


Szukaj na stronie